poniedziałek, 10 czerwca 2013

Sto tysięcy! Czytacie Dobre Książki!

Sto tysięcy odsłon! To robi wrażenie. Tym większe, że te sto tysięcy to efekt zaledwie 14 miesiący istnienia bloga. To rewelacyjny wynik, który pokazuje, że czytacie Dobre Książki i do nich wracacie. Wy - czytelnicy, pasjonaci książek. Bardzo Wam dziękuję.

Kilka zdań o tym, co czytaliście najchętniej od 30 marca 2012 roku (wtedy blog ruszył) do dzisiaj. Pisałam w tym czasie o książkach, przez które zarywałam noce, które pamiętam do dzisiaj.

Okazuje się, że kryminały górą. Na ten post, stworzony wyłącznie po to, żeby podpowiedzieć, jakie kryminały z 2012 roku warto kupić pod choinkę, weszło najwięcej osób. Niemal tylu samo czytelników było ciekawych, jakie są najlepsze książki tego roku dla kobiet.

To koniec zbiorowych rankingów. W kategorii indywidualnej wygrywa "Facet na telefon",  a piękny "Paryski szyk" to drugi w kolejności hit. Kolejne tytuły cieszą mnie ogromnie. "Nigdy nie wyjdę za mąż" Izabeli Czajki-Stachowicz to już klasyka znakomitej literatury międzywojnia, a "Litacja" prof. Wiktora Osiatyńskiego to coś więcej niż dobra książka.

"Tropiąc Bin Ladena" i "Modlitwy waginy" to kolejne recenzje, które czytaliście najchętniej. Ja sama czytałam obie książki z wielką ciekawością - obie mnie zaskoczyły, obie okazały się hitami - choć absolutnie nic ich nie łączy.

Ta różnorodność; czytelników, ocen, oczekiwań bardzo mnie cieszy. Bo książki, które czytam trafiają w Wasze oczekiwania. Szukacie o nich informacji, czytacie, kupujecie.


Do zobaczenia za 1 000 000 odsłon. To już za moment ;)

5 komentarzy:

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...